Vložiť fotografiu

Vkladať fotografie môžu iba prihlásení používatelia.


Dobre vyberajte, akú fotografiu svojho miláčika vyberiete. Dieťa na fotografii by malo byť dobre viditeľné, malo by byť v popredí a dbajte, aby bol obrázok dostatočne ostrý, kontrastný a svetelne vyvážený. Kompozícia je druhoradá, ide hlavne o podobu dieťaťa. Súťažná fotografia, ktorá bude vložená na webovú stránku www.babyroka.sk, môže byť veľká maximálne 5 MB. Fotografie väčších rozmerov budú systémom odmietnuté a nebudú vložené.

Vložením fotografie užívateľ súhlasí so zverejnením fotografie na webe www.babyroka.sk a v médiách, ktoré sú mediálnymi partnermi súťaže Baby roka. Zároveň užívateľ súhlasí so zverejnením fotografie s cieľom propagácie súťaže Baby roka v ostatných médiách a s marketingovým využitím tejto fotografie Partnermi súťaže, ktorí sú uvedení na stránke www.babyroka.sk. Užívateľ musí ku vkladanej fotografii vlastniť autorské práva, čo potvrdí pri fyzickom vkladaní fotografie do systému súťaže.

Dieťa zobrazené na fotografii môže byť do súťažného kola prihlásené iba raz a jedným registrovaným užívateľom. Dieťa zobrazené na fotografii sa nesmie zúčastniť na súťažnom kole, ak sa stalo víťazom jedného z predchádzajúcich súťažných kôl.